Ciągnij

Chalets.com

Ogólny opis

Strona chalets.com.ua jest platformą internetową stworzoną w celu świadczenia usług wynajmu domków górskich (chata) na Ukrainie. Ta strona została zaprojektowana z myślą o łatwej rezerwacji domków letniskowych, umożliwiając użytkownikom znalezienie idealnego miejsca na nocleg podczas wakacji w górskim kurorcie.

 

Strona posiada przytulny i estetyczny wygląd, który sprzyja atmosferze komfortu i relaksu. Na stronie głównej prezentowane są zdjęcia pięknych górskich krajobrazów i atrakcyjnych domków letniskowych, które przyciągają uwagę zwiedzających.

 

Na stronie znajduje się baza domków dostępnych do wynajęcia. Użytkownicy mogą przeglądać szczegółowe informacje o każdym domku, w tym opisy, zdjęcia, udogodnienia i ceny. Istnieje także możliwość dokonania rezerwacji on-line bezpośrednio poprzez stronę internetową.

Podstawą jest CMS WordPress.

Zintegrowany z Telegramem i Pipedrive CRM.

Zakres prac

Zakres naszych prac obejmywał:

  • Concept
  • Design
  • Development
  • Workshops
Stack technologiczny

Figma / HTML5 & CSS3 /

Javascript / PHP /

WordPress

Właściciel

Chalets Bukowel

Data projektu

Start: 06.2023 – End: 07.2023

Cel projektu

Zadanie polegało na stworzeniu wizytówki serwisu internetowego służącego do przekazywania informacji, a także wynajmu pokoi w Chalets w Bukowelu, Ukraina. Pracy dotyczyły m.in tworzenia logotypu firmowego, zaprojektowania oraz zakodowania responsywnej strony internetowej, promowanie w internecie.

Witamy

gotowy do współpracy z nami?

Zadzwoń: +48 607 073 333