Ciągnij

Medyczne Inspiracje

Ogólny opis

Sklep internetowy został wykonany na WordPress z wykorzystaniem WooCommerce dla firmy MedyczneInspiracje.PL. W serwisie klienci mogą znaleźć i kupić łóżka rehabilitacyjne oraz wyposażenie gabinetów fizjoterapeutów. Produkty prezentowane są ze szczegółowym opisem i zdjęciami, istnieje możliwość szczegółowej filtracja zgodnie z przedefiniownymi w panelu administracyjnym parametrami i zamawiania. Witryna zawiera również stronę ze szkoleniami, które są produktami wirtualnymi z wariantami.

Zakres prac

Zakres naszych prac obejmywał:

  • Concept
  • Design
  • Development
  • Workshops
Stack technologiczny

Figma / HTML5 & CSS3 /

Javascript / PHP /

WordPress & WooCommerce

Właściciel

Medyczne Inspiracje

Data projektu

Start: 05.2022 End: 07.2022

Cel projektu

Firma Chiromax zgłosiła się do nas z potrzebą realizacji platformy sprzedażowej dla prowadzonych przez siebie kursów. Są to kursy prowadzone na terenie kilku miast Polski z zakresu fizjoterapii i osteopatii. Naszym zadaniem było przeprojektowanie poprzedniej strony, która posiadała wiele braków pod kątem funkcjonalnym i technicznym.

Efekt Naszej Pracy

Nasz zespół poza zaprojektowaniem dedykowanego szablonu graficznego sklepu i wdrożeniem go na platformie WooCommerce napisał wiele dodatkowych funkcji. Jedną z nich to system do liczenia wagi produktów znajdujących się w koszyku i dynamiczne dostosowanie stawki za wysyłkę dzięki integracji z systemem Apaczka. Poza tym zintegrowaliśmy sklep online oraz sklep na Allegro – dzięki temu zawsze utrzymywane są poprawne stany magazynowe unikając sytuacji w które klient kupuje produkt, którego brakuje na stanie.

Witamy

gotowy do współpracy z nami?

Zadzwoń: +48 607 073 333