Ciągnij

Mint Szop

Ogólny opis

Mintszop to firma, która specjalizuje się w produkcji i sprzedaży konfekcji dedykowanej dla małych dzieci i niemowlaków. W portfolio produktów firma posiada min. body, pajacyki, półśpiochy, spodnie, sukienki czy opaski.

Zakres prac

Zakres naszych prac obejmywał:

  • Concept
  • Design
  • Development
  • Workshops
Stack technologiczny

Figma / HTML5 & CSS3 /

Javascript / PHP /

WordPress & WooCommerce

Właściciel

Mint Szop

Data projektu

Start: 02.2022 – End: 04.2022

Cel projektu

Firma Mintszop zgłaszając się do nas była na etapach koncepcyjnych nad kolekcjami, które chcą stworzyć. Naszym zadaniem było stworzenie sklepu internetowego, który przyciągnie designem i funkcjonalnością. Wobec tego zdecydowaliśmy o zaprojektowaniu designu od początku. Pomijając gotowe szablony mieliśmy dużo większą swobodę w kontekście projektowania oraz planowania architektury informacji.

Efekt Naszej Pracy

Nasz zespół poza zaprojektowaniem dedykowanego szablonu graficznego sklepu i wdrożeniem go na platformie WooCommerce napisał wiele dodatkowych funkcji. Jedną z nich to system do liczenia wagi produktów znajdujących się w koszyku i dynamiczne dostosowanie stawki za wysyłkę dzięki integracji z systemem Apaczka. Poza tym zintegrowaliśmy sklep online oraz sklep na Allegro – dzięki temu zawsze utrzymywane są poprawne stany magazynowe unikając sytuacji w które klient kupuje produkt, którego brakuje na stanie. Dodatkowo został zakodowany od podstaw system wariantów na sklepie oraz system filtracji i sortowania.

Witamy

gotowy do współpracy z nami?

Zadzwoń: +48 607 073 333