Ciągnij

Warning: Attempt to read property "post_title" on string in /home/klient.dhosting.pl/sagier1/sagier-website.pl/public_html/wp-content/themes/agencja/template-parts/content-projekty.php on line 20

Szafirowy Prezent

Ogólny opis

Szafirowy prezent to sklep internetowy, który specjalizuje się w handlu zestawami/ koszami prezentowymi oraz słodyczami. Dodatkowo w sklepie online można znaleźć upominki uniwersalne oraz prezenty na różne okazje, takie jak Pierwsza Komunia, Wielkanoc czy Święto Zakochanych. Oprócz smakowitych słodyczy, wielu rodzajów kaw i herbat dysponują też eleganckimi kompletami kosmetyków oraz zabawkami i pluszakami.

Zakres prac

Zakres naszych prac obejmywał:

  • Concept
  • Design
  • Development
  • Workshops
Stack technologiczny

Figma / HTML5 & CSS3 /

Javascript / PHP /

WordPress & WooCommerce

Właściciel

Szafirowy Prezent

Data projektu

Start: 04.2021 – End: 05.2021

Cel projektu

Szafirowy prezent to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w handlu słodyczami oraz koszami prezentowymi dedykowanymi różnym okazjom. Zanim przedstawiciele firmy trafili do nas – sprzedaż odbywała się wyłącznie w sklepie stacjonarnym w Krakowie. Naszym zadaniem było stworzenie sklepu internetowego wraz z szeregiem integracji i automatyzacji ułatwiających pracę przy obsłudze sklepu oraz realizacji zamówień bezpośrednio w sklepie online oraz z zintegrowanym sklepem na platformie Allegro.

Świetne wykonanie projektu oraz bezproblemowa współpraca przy projektowaniu i wdrożeniu sklepu internetowego. Jestem w 100% usatysfakcjonowany z osiągniętego rezultatu. Dziękuję i polecam wszystkim zainteresowanym!

- WŁAŚCICIEL MARKI

Efekt naszej pracy

Nasz zespół poza zaprojektowaniem dedykowanego szablonu graficznego sklepu i wdrożeniem go na platformie WooCommerce napisał wiele dodatkowych funkcji. Jedną z nich to system do liczenia wagi produktów znajdujących się w koszyku i dynamiczne dostosowanie stawki za wysyłkę dzięki integracji z systemem Apaczka. Poza tym zintegrowaliśmy sklep online oraz sklep na Allegro – dzięki temu zawsze utrzymywane są poprawne stany magazynowe unikając sytuacji w które klient kupuje produkt, którego brakuje na stanie.

Witamy

gotowy do współpracy z nami?

Zadzwoń: +48 607 073 333