Ciągnij

Ogólny opis

ByKarol to jeden z większych butików internetowych w Polsce. W swojej ofercie firma posiada cały szereg ubrań z konfekcji damskiej. Firma swoją działalność zaczęła wiele lat temu od sprzedaży kurtek i okryć wierzchni. W chwili obecnej butik w swojej ofercie posiada setki różnych modeli ubrań co pozwala osiągać bardzo wysokie wyniki sprzedażowe.

Zakres prac

Zakres naszych prac obejmywał:

  • Concept
  • Design
  • Development
  • Workshops
Stack technologiczny

Figma / HTML5 & CSS3 /

Javascript / PHP /

WordPress & WooCommerce

Właściciel

ByKarol

Data projektu

Start: 08.2021 – End: 09.2021

Cel projektu

Początkowo, firma ByKarol zgłosiła się do nas z problemem polegającym na przerwach w działaniu sklepu. Po szybkiej weryfikacji okazało się, że sklep jest zbudowany na gotowym szablonie i jest wspierany przez ponad 30 różnych wtyczek. W momencie gdy kampanie reklamowe zaczęły przynosić efekty i ruch zwiększył się znacznie – sklep zaczął wykazywać coraz to częstsze problemy techniczne. Po serii szybkich napraw zaproponowaliśmy przeprojektowanie i zakodowanie sklepu od nowa – tym razem bez wykorzystywania gotowych szablonów a naszych autorskich rozwiązań w oparciu o silnik WooCommerce.

Efekt naszej pracy

Efektem naszej pracy jest działający bez żadnych problemów, otwarty 24h/7 butik internetowy ByKarol. Dostarczyliśmy nową architekturę, nowy design oparty o solidny research UX, dedykowane rozwiązania i szereg integracji, który pozwala na automatyzacje procesów związanych z obsługą zamówień. Dodatkowo, w ramach pakietu wsparcia – cały czas dbamy i monitorujemy sklep pod kątem technicznym i bezpieczeństwa aby już nigdy nie przestał działać i był zawsze dostępny.

Witamy

gotowy do współpracy z nami?

Zadzwoń: +48 607 073 333