Ciągnij

St.Panteleymon Charity Fund

Ogólny opis

Strona internetowa Fundacji św. Pantelejmona Organizacji Charytatywnej Centrum Opieki Paliatywnej jest platformą internetową stworzoną w celu udzielania informacji i wsparcia w zakresie opieki paliatywnej na Ukrainie.

Strona ma przyjazny design, tworzący atmosferę zrozumienia i wsparcia. Na stronie głównej prezentowane są informacje o działalności fundacji, które przyciągają uwagę odwiedzających.

Strona zawiera sekcje, w których można zapoznać się z usługami świadczonymi przez ośrodek opieki paliatywnej oraz uzyskać szczegółowe informacje o projektach i programach fundacji. Użytkownicy mogą znaleźć ważne informacje na temat opieki paliatywnej, dowiedzieć się o możliwościach wsparcia i wnieść wkład finansowy online bezpośrednio za pośrednictwem strony.

Podstawą jest CMS WordPress.
Zintegrowany z usługą płatności online LiqPay.
Ta strona została stworzona, aby wspierać i podnosić świadomość opieki paliatywnej, pozwalając odwiedzającym zrozumieć znaczenie tej dziedziny i zaangażować się we wspieranie tych, którzy potrzebują pomocy w trudnym okresie życia.

Zakres prac

Zakres naszych prac obejmywał:

  • Concept
  • Design
  • Development
  • Workshops
Stack technologiczny

Figma / HTML5 & CSS3 /

Javascript / PHP /

WordPress

Właściciel

ST.PANTELEYMON CHARITY FUND

Data projektu

Start: 07.2023 – End: 07.2023

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie funkcjonalnej platformy internetowej w celu udzielania informacji i wsparcia w zakresie opieki paliatywnej na Ukrainie. Strona jest zrobiona zgodnie z wszystkimi zasadami UI/UX, zaprojektowana w oparciu o indywidualny template zbudowany na silniku WordPress. Dodatkowym wezwaniem było zaprojektowania systemu cyklicznej darowizny, które są zintegrowane z serwisem LiqPay poprzez API.

Witamy

gotowy do współpracy z nami?

Zadzwoń: +48 607 073 333