Ciągnij

Centrum IMC

Ogólny opis

Centrum Zdrowia IMC powstało blisko 10 lat temu na fundamentach medycyny holistycznej i integracyjnej oraz ponad 30-letniego doświadczenia klinicznego dr Preeti Agrawal, specjalisty w dziedzinie integrative medicine. Od początku powstania, bazując na wiedzy i standardach z przodujących światowych ośrodków, w tym The Andrew Weil Center for Integrative Medicine, The Stanford Center for Integrative Medicine oraz Mayo Clinic Integrative Medicine, Centrum skupia się na skutecznym i długofalowym rozwiązaniu problemów zdrowotnych z wykorzystaniem skutecznych i naturalnych metod odżywiania, ćwiczeń, zarządzania stresem, fitoterapii i modyfikacji stylu życia.

Zakres prac

Zakres naszych prac obejmywał:

  • Concept
  • Design
  • Development
  • Workshops
Stack technologiczny

Figma / HTML5 & CSS3 /

Javascript / PHP /

WordPress

Właściciel

IMC Centrum Zdrowia

Data projektu

Start: 04.2022 – End: 05.2022

Cel projektu

Zadaniem projektantów było zaproponowanie całkowicie nowego podejścia w kontekście designu i ucieczka od poprzedniej identyfikacji wizualnej. W tym celu poza całkowicie nowym designem strony, zajęliśmy się również odświeżeniem logo, które pozwoli zaznaczyć, że Klinika otwiera się na nowe kierunki.

Efekt naszej pracy

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego designu, charakterystycznych kolorów i animacji – stworzyliśmy stronę, która zapada w pamięci odwiedzających. Prace projektowe były poprzedzone pracami koncepcyjnymi, które pozwoliły nam obrać odpowiedni kierunek. Jak wszystkie nasze projekty – ten również zaczął się od czystej kartki i ołówka.

Witamy

gotowy do współpracy z nami?

Zadzwoń: +48 607 073 333