Ciągnij

Ogólny opis

Labplus to polski strat-up z branży medtech, który w oparciu o sztuczną inteligencję i wiedzę najlepszych lekarzy w Polsce stworzył silnik diagnostyczny, który interpretuje badania laboratoryjne w kilka sekund. W ten sposób przyśpieszając leczenie pacjentów, usprawniając pracę lekarzy, a w konsekwencji – cały system opieki zdrowotnej.

Zakres prac

Zakres naszych prac obejmywał:

  • Concept
  • Design
  • Development
  • Workshops
Stack technologiczny

Figma / HTML5 & CSS3 /

Javascript / PHP /

WordPress

Właściciel

LabPlus

Data projektu

Start: 06.2022 – End: 07.2022

Cel projektu

Badania laboratoryjne to fundament nowoczesnej opieki medycznej. Labplus wykorzystuje AI, by przyspieszyć diagnostykę, umożliwiając trafne rozpoznanie i kierowanie pacjenta do właściwego specjalisty. Naszą rolą w całym przedsięwzięciu było zaprojektowanie nowoczesnej i przyjaznej dla użytkowników strony internetowej. Jak zawsze motywem przewodnim była głęboka wiara w to, że prostota jest kluczem. Zaczęliśmy od pustej kartki, szukaliśmy odpowiednich rozwiązań, kierunku designu, sposobu komunikacji oraz formy w jakiej to wszystko przedstawimy.

Efekt naszej pracy

Podczas pracy chcieliśmy aby od samego początku użytkownik miał do czynienia z nowoczesnym i pięknym designem. Postawiliśmy na jasną kolorystykę oraz nowoczesne ilustracje, które jednocześnie pełnią rolę Key Visual w komunikacji firmy.

Witamy

gotowy do współpracy z nami?

Zadzwoń: +48 607 073 333