Ciągnij

ProPrawni

Ogólny opis

Kancelaria z ogromnym doświadczeniem w branży restrukturyzacyjnej, wiedza zdobywana latami oraz pasja do prawa, ekonomii i finansów. Jako zespół profesjonalistów z zakresu kancelaria jest w stanie pomóc każdemu przedsiębiorcy, który z różnych względów potrzebuje porad i analiz prawnych bądź pomocy w kryzysie. Niezależnie od tego, czy udzielają pomocy jednoosobowym, małym i nowym firmom, czy dla długo istniejących, dużych przedsiębiorstw oraz spółek, zawsze stawiają na pełen profesjonalizm.

Zakres prac

Zakres naszych prac obejmywał:

  • Concept
  • Design
  • Development
  • Workshops
Stack technologiczny

Figma / HTML5 & CSS3 /

Javascript / PHP /

WordPress

Właściciel

ProPrawni

Data projektu

Start: 10.2021 – End: 10.2021

Cel projektu

Kancelaria zgłosiła się do nas w celu stworzenia strony internetowej, która miała być początkiem nowej marki ProPrawni. Firma powstała z połączenia wiedzy i doświadczenia kilku specjalistów z zakresu prawa. Naszym zadaniem było zaproponowanie koncepcji, zaprojektowanie oraz wdrożenie nowej strony internetowej. Projekt miał skupiać się na konkretach tj. prezentacja w jasny i czytelny sposób czym zajmuje się firma i jak może pomóc swoim klientom.

Efekt naszej pracy

Efektem naszej pracy jest nowoczesna strona internetowa, której design nadaje lekkości, profesjonalizmu świadczonych usług przez kancelarię oraz zapada w pamięć odwiedzających. Strona została przystosowana do łatwego zarządzania treścią poprzez wygodnie zaprojektowany panel administracyjny WordPress.

Witamy

gotowy do współpracy z nami?

Zadzwoń: +48 607 073 333