Ciągnij

Think Construction

Ogólny opis

Think Construction to generalny wykonawca projektów budowlanych. Firma realizuje projekty na każdym etapie ich prac – począwszy od wstępnej koncepcji inwestycji, poprzez projekt i właściwe prace budowlane, aż do realizacji obowiązków gwaranta jakości dla wybudowanej nieruchomości.

Zakres prac

Zakres naszych prac obejmywał:

  • Concept
  • Design
  • Development
  • Workshops
Stack technologiczny

Figma / HTML5 & CSS3 /

Javascript / PHP /

WordPress

Właściciel

Think Construction

Data projektu

Start: 04.2023 – End: 04.2023

Cel projektu

Celem projektu było generalne przeprojektowanie istniejącej strony internetowej, która została stworzona w 2013 roku. Stronie brakowało podstawowych informacji o firmie, portfolio realizacji czy atrakcyjnej szaty graficznej. Poprzedni design był bardzo ciemny, motywem przewodnim było zdjęcie z terenu budowy jako tło strony a sama technologia w której wykonana była strona, nie była już wspierana przez nowoczesne wersje przeglądarek internetowych.

Efekt naszej pracy

W ramach pracy nad projektem postanowiliśmy porzucić pierwotny schemat, który bazował na modelu one page. Podzieliliśmy stronę na konkretne rozdziały, zaproponowaliśmy kompletnie nowy design wraz z re-brandingiem identyfikacji wizualnej. Chcieliśmy, aby strona była ciepła i przyjazna dla nowych klientów spółki.

Witamy

gotowy do współpracy z nami?

Zadzwoń: +48 607 073 333